Pronájem prostor

Služby

Pronájem prostor

Naše Konferenční centrum nabízí stylové, pečlivě rekonstruované historické sály a salóny, vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí. Je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Každou akci je možno organizovat ve více sálech tak, aby kromě přednášek pro větší počet lidí bylo možno paralelně zřídit menší workshopy nebo oddělená jednání a konzultace.

Během déle trvajících akcí nebo jako doplněk programu jistě uvítáte možnost relaxace ve světoznámém Průhonickém parku plném domácích i exotických stromů, keřů a dalších rostlin. Nabízíme také aktivní odpočinek v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí novorenesance, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích. 

 

CENÍK PRONÁJMŮ, KONTAKT

Rytířský sál

Historický sál je největší místností zámku, která díky svým dispozicím umožňuje i společenské večírky s tancem a živou hudbou, v přilehlých sálech lze souběžně připravovat další program nebo je využít jako klidovou zónu. Vhodný pro společenské či firemní akce, konference a eventy se zhruba sto účastníky. Pro účely konferencí je vybaven audio a video technikou, wi-fi připojením k internetu, promítacím plátnem. Společenské akce mohou využít stylový balkónek vhodný pro menší hudební uskupení. Dostatečné množství stolů, stolků, křesel a židlí umožňuje variantní uspořádání sálu pro nejrůznější účely. Celá místnost včetně stropu je obložena dřevem a zdobená dřevořezbami. Do sálu vedou celkem tři vchody. Hlavní vchod z chodby, vedlejší vchod z Modrého salónu, vhodného pro zázemí akce, menší občerstvení, přípravu vystupujících atd.

Chodba a schodiště

Reprezentativní vstup do Konferenčního centra zajistí schodiště a chodba, které se dají využít jako šatny či catering. 

Modrý salón

Tento salón je druhou největší místností a spolu se Zrcadlovým salónem je ideálním zázemím pro akce pořádané v Rytířském sále, ale může být využit i samostatně pro akce menšího rozsahu. Je zdoben dřevěným obložením a se svými 55 m2 je ideální pro akce s maximálně 40 účastníky.  Do Modrého salónu vedou celkem čtyři vstupy – technický vstup sloužící pro přenášení mobiliáře, vstup do Zrcadlového salónku, vstup z hlavní chodby a  vstup do Rytířského sálu. Je vybaven video a audio technikou a lze  umístit stoly, stolky, židle či křesla podle potřeb zákazníka.

 

 

Zrcadlový a Žlutý salón

Menší místnosti, z nichž Zrcadlový salón je dostupný jen z Modrého salónu a Žlutého salónku a je bohatě zdoben dřevěným obloženým s kovovými intarziemi a většinou slouží jako jednací místnost nebo klidný kout  pro různé úřední výkony, Žlutý salón má samostatný vstup z chodby propojitelný s okolními místnostmi a je vhodný pro separátní jednání případně jako součást spojeného prostoru v případě pořádání větších akcí.  Pro využití jako šatny, skladovací místnosti pro catering nebo zázemí pro personál obsluhující hosty slouží Malý salonek. 

Pracovna hraběte A. E. Silva -Taroucy

Přímo z Malého nádvoří samostatně přístupná místnost s nádherným výhledem do parku a na Podzámecký rybník. Je částečně vybavena historickým mobiliářem a je možné ji využít pro svatební obřady s menším počtem osob či menší uzavřená pracovní jednání (do cca 16 osob).

Schéma místností

Schéma místností zámku