Pronájem prostor

Služby

Pronájem prostor

Naše Konferenční centrum nabízí stylové, pečlivě rekonstruované prostory, vybavené potřebnou prezentační technikou a připojením k internetu bezdrátovou sítí. Je ideální pro akce, kterých se účastní do sta osob. Každou akci je možno organizovat ve více sálech tak, aby kromě přednášek pro větší počet lidí bylo možno paralelně zřídit menší workshopy nebo oddělená jednání a konzultace.

Během déle trvajících akcí nebo jako doplněk programu jistě uvítáte možnost relaxace ve světoznámém Průhonickém parku plném domácích i exotických stromů, keřů a dalších rostlin. Nabízíme také aktivní odpočinek v zámeckém parku, společenské aktivity v zámku i mimo něj, romantické prostředí novorenesance, catering přímo v zámeckých sálech, případně ubytování a stravování v blízkých hotelích a restauracích. 

 

CENÍK PRONÁJMŮ, KONTAKT

Rytířský sál

Historický sál je největší místností zámku, která díky svým dispozicím umožňuje i společenské večírky s tancem a živou hudbou, v přilehlých sálech lze souběžně připravovat další program nebo je využít jako klidovou zónu. Vhodný pro společenské či firemní akce, konference a eventy se zhruba sto účastníky. Pro účely konferencí je vybaven audio a video technikou, wi-fi připojením k internetu, promítacím plátnem. Společenské akce mohou využít stylový balkónek vhodný pro menší hudební uskupení. Dostatečné množství stolů, stolků, křesel a židlí umožňuje variantní uspořádání sálu pro nejrůznější účely. Celá místnost včetně stropu je obložena dřevem a zdobená dřevořezbami. Do sálu vedou celkem tři vchody. Hlavní vchod z chodby, vedlejší vchod z Modrého salónku, vhodného pro zázemí akce, menší občerstvení, přípravu vystupujících atd.

Chodba a schodiště

Reprezentativní vstup do Konferenčního centra zajistí schodiště a chodba, které se dají využít jako šatny či catering. 

Modrý salónek

Tento salónek je druhou největší místností a spolu se Zrcadlovým salónkem je ideálním zázemím pro akce pořádané v Rytířském sále, ale může být využit i samostatně pro akce menšího rozsahu. Je zdoben dřevěným obložením a se svými 55 m2 je ideální pro akce s maximálně 40 účastníky.  Do Modrého salónku vedou celkem čtyři vstupy – technický vstup sloužící pro přenášení mobiliáře, vstup do Zrcadlového salónku, vstup z hlavní chodby a vstup do Rytířského sálu. Je vybaven video a audio technikou a lze zde umístit stoly, stolky, židle či křesla podle potřeb zákazníka.

 

 

Zrcadlový a Žlutý salónek

Menší místnosti, z nichž Zrcadlový salónek je dostupný jen z Modrého salónku a Žlutého salónku a je bohatě zdoben dřevěným obloženým s kovovými intarziemi a většinou slouží jako jednací místnost nebo klidný kout  pro různé úřední výkony, případně jako zázemí pro personál.

Žlutý salónek má samostatný vstup z chodby a je propojitelný s okolními místnostmi. Je vhodný pro separátní jednání, případně jako součást spojeného prostoru v případě pořádání větších akcí.  Je možné jej využít také jako šatnu, skladovací místnost pro catering nebo zázemí pro personál.

Pracovna hraběte A. E. Silva -Taroucy

Přímo z Malého nádvoří samostatně přístupná místnost, která sloužila zakladateli Průhonického parku jako pracovna. Prostoru dominuje velké okno s nádherným výhledem na Podzámecký rybník. Místnost je částečně vybavena historickým mobiliářem a je možné ji využít pro svatební obřady s menším počtem osob či menší uzavřená pracovní jednání (do cca 16 osob).

Schéma místností

Schéma místností zámku