Svatby

Služby

Svatby

svatba

 

 CHCETE U NÁS SVATBU? KONTAKTUJTE NÁS!

 

Nejsme ledajaký zámek, jsme pohádkový zámek.
Průhonický park se stal kulisou mnoha filmů a pohádek. Přijďte si prožít svoji vlastní pohádku a uspořádejte si romantický a elegantní obřad
v boho, vintage nebo glamour stylu.

Průhonický zámek se nachází v těsné blízkosti Prahy a je obklopen jedinečným parkem, který byl právem zapsán na seznam památek UNESCO. Park v každém ročním období nabízí krásné prostředí nejen pro romantickou procházku, ale i pro konání samotného svatebního obřadu. Rozkvetlé magnolie, rododendrony nebo růže jsou skvělou dekorací, stejně jako závoj barevného listí na podzim či magická zima.

 

Svatební obřady (civilní, církevní, symbolické) je možné u nás pořádat jak venku na vyhlídkové terase Malého nádvoří, tak v Rytířském sále  nebo na vybraném místě v parku. Můžete kombinovat obřad na nádvoří, přípitek na louce či u rybníka a večerní hostinu v sále.  Jsme připraveni vám poradit a rádi vám doporučíme osvědčené dodavatele služeb – catering, florista, fotograf, hudební doprovod, doprovodný program atd. Úřední záležitosti včetně termínu se vyřizují na matrice Obecního úřadu v Průhonicích, kde také snoubenci zaplatí poplatek.  Vzhledem k tomu, že svatební obřady probíhají i v době běžného návštěvnického provozu je nezbytné, aby všichni svatební hosté plně respektovali pokyny pracovníků Obecního úřadu a Správy Průhonického parku.

Patříte již k oddaným párům? Vůbec nevadí. Nabízíme možnost pořádání i jiných společenských akcí – rodinná výročí, firemní akce, taneční večery nebo romantická večeře v kulisách zámku.