Svatby

Svatby

 Svatba na zámku v Průhonicích – sen se stává skutečností

DSC_0111

  • Svatební termíny pro civilní obřady
  • církevní a symbolické obřady
  • svatební obřady na Malém nádvoří nebo v Rytířském sále
  • focení v Parku
  • možnost pronájmu Rytířského sálu a přilehlých salónků k uspořádání svatební hostiny
  • doporučujeme pouze osvědčené a spolehlivé dodavatele – cateringové služby, florista, hudební produkce, umělecká vystoupení, fotograf

Nejsme ledajaký zámek, jsme pohádkový zámek. Vždyť jsme se stali kulisou již desítek filmových pohádek. V saloncích to byla Popelka, nad střechami létal Rumburak, za komínem se schovávali čerti. Nabízíme vám možnost prožít si u nás vlastní pohádku.

V těsné blízkosti Prahy, z Jižního města na dohled, se nachází průhonický zámek, který je obklopen jedinečným parkem, který byl právem zapsán na seznam památek UNESCO. Je to vrcholné krajinářské dílo, založené v roce 1885 hrabětem Silva Taroucou. Park v každém ročním období nabízí krásné prostředí nejen pro romantickou procházku, ale i pro konání samotného obřadu. Rozkvetlé magnolie, rododendrony nebo růže jsou skvělou dekorací, stejně jako závoj barevného listí na podzim.

15.7 (54)

Svatební obřady (civilní, církevní, symbolické) je možné u nás pořádat jak venku na vyhlídkové terase Malého nádvoří, tak v Rytířském sále nebo na vybraném místě v Parku. Můžete kombinovat obřad na nádvoří, přípitek na louce či u rybníka a večerní hostinu v sále. Přijeďte k nám strávit svůj sváteční den!

Kousek od ruchu velkoměsta najdete krásné prostředí, které dotvoří atmosféru výjímečné události. Žádost o ruku na osamělé louce či na vyhlídkové věži v korunách stromů nebo raději u rybníka? Jsme připraveni vám poradit.

DSC_0217 - kopie

Patříte již k oddaným párům? Vůbec nevadí. Nabízíme možnost pořádání i jiných společenských akcí – rodinná výročí, firemní akce, taneční večery nebo romantická večeře v kulisách zámku.

Rádi vám doporučíme osvědčené dodavatele služeb – catering, florista, fotograf, hudební doprovod, doprovodný program atd.

Úřední záležitosti včetně termínu se vyřizují na matrice Obecního úřadu v Průhonicích, kde také snoubenci zaplatí poplatek.

Organizace obřadu je zajištěna pracovníky Obecního úřadu.
Vzhledem k tomu, že svatební obřady probíhají i v době běžného návštěvnického provozu je nezbytné, aby všichni svatební hosté plně respektovali pokyny pracovníků Obecního úřadu a Správy Průhonického parku.